DELL Pro Wireless Mouse MS5120W, Black
Specifikacija
| Vrsta | Vanjski |
|---|---|
| Tehnologija spajanja | Wireless |
| Bežična tehnologija | Bluetooth/RF |
| Frekvencija | 2.4 Gh |
| Sučelje | USB/Bluetooth |
| Broj tipki | 7 |
| Funkcijske tipke | Power Off, Programmable, Scrolling |
| Rezolucija | 1600 dpi |
| Tehnologija | Optical |
| Tip baterije | AA |
| Potrebna količina baterija | 1 |
| Prosječno trajanje baterije | 36 mjeseci(a) |
| Kompatibilnost | PC |
| Operativni sustavi | Apple Mac OS RedHat Linux Android Ubuntu Chrome OS Microsoft Windows 7 or Later |
| Boja | Crna |
| Dodaci | 1 AA Battery Dokumentacija |
| Dubina (mm) | 104.5 mm |
| Visina (mm) | 38.3 mm |
| Širina (mm) | 61.5 mm |
| Težina | 0.0737 kg |
| Max. radna temperatura | 50 °C |
| Min. radna temperatura okoline | -10 °C |
| Max. neradna temperatura | 65 °C |
| Max. neradna vlažnost | 95 % |
| Min. neradna temperatura | -40 °C |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 12 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Bruto težina (kg) | 0.2 kg |
| Neto težina (kg) | 0.07 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Bruto težina kutije (kg) | 0.2 kg |
| Težina kartona | 0.13 kg |
| Težina plastike | 0 kg |
| Količina u kutiji | 1 |
| Vrsta pakiranja | Box |
Da li se dostava plaća?
Dostava je besplatna za narudžbe veće od 100,00 €. Ako je narudžba manja od 100,00 € dostava se naplaćuje 4,00 €.
Gdje mogu primiti narudžbu?
Narudžbu možeš primiti na bilo kojoj adresi u Republici Hrvatskoj.
Prilikom naručivanja upiši adresu na koju želiš primiti narudžbu. To ne treba biti ista adresa koja je na osobnoj iskaznici. Nama je bitna samo adresa na kojoj želiš primiti narudžbu.
Kojom dostavnom službom šaljete?
Pošiljke šaljemo GLS dostavnom službom, te dostavu možeš pratiti preko ove stranice.
U koliko sati će biti dostava?
Na dan dostave dobit ćeš SMS poruku u kojoj će pisati okvirni termin isporuke i dostavljačev broj telefona, pa ga možeš direktno kontaktirati za precizniji termin isporuke.
Koliko se čeka dostava?
Isporuka proizvoda koji su na zalihi je u roku 3 radna dana. Ostale proizvode isporučujemo u roku 10 radnih dana.
Ako tvoja narudžba sadrži proizvode koji su na zalihi i proizvode kojima je rok isporuke do 10 radnih dana, svi proizvodi bit će ti isporučeni zajedno u roku do 10 radnih dana.
U iznimni slučajevima, isporuka može kasniti, ali o tome ćemo te na vrijeme obavijestiti.




