LOGITECH G403 HERO LIGHTSYNC Corded Gaming Mouse - BLACK - USB - EER2
Specifikacija
| Vrsta | Vanjski |
|---|---|
| Tehnologija spajanja | Wired |
| Sučelje | USB |
| Broj tipki | 6 |
| Button Function | Programmable |
| Mouse Sensor | HERO |
| Rezolucija | 25600 dpi |
| Max&Min rezolucija | 100 dpi25600 dpi |
| Tehnologija | Optical |
| Max. Movement Speed | 400 in/s |
| Maximum Acceleration | 40 g |
| Response Rate | 1000 Hz |
| Značajke | Adjustable weightARM 32-bit ProcessorRGB lightingZero-acoustic Ultraslick Mouse FeetRubber Side Grips |
| Operativni sustavi | Apple Mac OS Microsoft Windows 7 or Later |
| Boja | Crna |
| Dužina kabela | 2.1 m |
| Dubina (mm) | 43 mm |
| Visina (mm) | 124 mm |
| Širina (mm) | 68 mm |
| Težina | 83.3 g |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 24 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Dužina (mm) | 116 mm |
| Širina (mm) | 48 mm |
| Visina (mm) | 170 mm |
| Bruto težina (kg) | 0.2 kg |
| Neto težina (kg) | 0.19 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Dužina kutije (mm) | 203 mm |
| Širina kutije (mm) | 123 mm |
| Visina kutije (mm) | 188 mm |
| Bruto težina kutije (kg) | 0.935 kg |
| Težina kartona | 0.01 kg |
| Težina plastike | 0 kg |
| Količina u kutiji | 4 |
| Vrsta pakiranja | Maloprodajno |
| EAN kod | 5099206083387 |
Da li se dostava plaća?
Dostava je besplatna za narudžbe veće od 100,00 €. Ako je narudžba manja od 100,00 € dostava se naplaćuje 4,00 €.
Gdje mogu primiti narudžbu?
Narudžbu možeš primiti na bilo kojoj adresi u Republici Hrvatskoj.
Prilikom naručivanja upiši adresu na koju želiš primiti narudžbu. To ne treba biti ista adresa koja je na osobnoj iskaznici. Nama je bitna samo adresa na kojoj želiš primiti narudžbu.
Kojom dostavnom službom šaljete?
Pošiljke šaljemo GLS dostavnom službom, te dostavu možeš pratiti preko ove stranice.
U koliko sati će biti dostava?
Na dan dostave dobit ćeš SMS poruku u kojoj će pisati okvirni termin isporuke i dostavljačev broj telefona, pa ga možeš direktno kontaktirati za precizniji termin isporuke.
Koliko se čeka dostava?
Isporuka proizvoda koji su na zalihi je u roku 3 radna dana. Ostale proizvode isporučujemo u roku 10 radnih dana.
Ako tvoja narudžba sadrži proizvode koji su na zalihi i proizvode kojima je rok isporuke do 10 radnih dana, svi proizvodi bit će ti isporučeni zajedno u roku do 10 radnih dana.
U iznimni slučajevima, isporuka može kasniti, ali o tome ćemo te na vrijeme obavijestiti.

