LOGITECH M235 Wireless Mouse - RED
Specifikacija
| Vrsta | Vanjski |
|---|---|
| Tehnologija spajanja | Wireless |
| Frekvencija | 2.4 Gh |
| Sučelje | USB 1.1 |
| Broj tipki | 3 |
| Rezolucija | 1000 dpi |
| Tehnologija | Optical |
| Značajke | Left-Right HandedSoft Touch Covering |
| Tip baterije | AA |
| Potrebna količina baterija | 1 |
| Prosječno trajanje baterije | 12 mjeseci(a) |
| Boja | Crvena |
| Dodaci | USB Receiver |
| Dubina (mm) | 38.6 mm |
| Visina (mm) | 56 mm |
| Širina (mm) | 95 mm |
| Težina | 0.084 kg |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 36 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Dužina (mm) | 221 mm |
| Širina (mm) | 148 mm |
| Visina (mm) | 91 mm |
| Bruto težina (kg) | 0.131 kg |
| Neto težina (kg) | 0.086 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Dužina kutije (mm) | 465 mm |
| Širina kutije (mm) | 116 mm |
| Visina kutije (mm) | 278 mm |
| Bruto težina kutije (kg) | 1.547 kg |
| Količina u kutiji | 10 |
| EAN kod | 5099206029347 |
Da li se dostava plaća?
Dostava je besplatna za narudžbe veće od 100,00 €. Ako je narudžba manja od 100,00 € dostava se naplaćuje 4,00 €.
Gdje mogu primiti narudžbu?
Narudžbu možeš primiti na bilo kojoj adresi u Republici Hrvatskoj.
Prilikom naručivanja upiši adresu na koju želiš primiti narudžbu. To ne treba biti ista adresa koja je na osobnoj iskaznici. Nama je bitna samo adresa na kojoj želiš primiti narudžbu.
Kojom dostavnom službom šaljete?
Pošiljke šaljemo GLS dostavnom službom, te dostavu možeš pratiti preko ove stranice.
U koliko sati će biti dostava?
Na dan dostave dobit ćeš SMS poruku u kojoj će pisati okvirni termin isporuke i dostavljačev broj telefona, pa ga možeš direktno kontaktirati za precizniji termin isporuke.
Koliko se čeka dostava?
Isporuka proizvoda koji su na zalihi je u roku 3 radna dana. Ostale proizvode isporučujemo u roku 10 radnih dana.
Ako tvoja narudžba sadrži proizvode koji su na zalihi i proizvode kojima je rok isporuke do 10 radnih dana, svi proizvodi bit će ti isporučeni zajedno u roku do 10 radnih dana.
U iznimni slučajevima, isporuka može kasniti, ali o tome ćemo te na vrijeme obavijestiti.
