| Device Location | Internal |
|---|---|
| Form Factor | 3.5" |
| Kapacitet | 16 TB |
| Supports Data Channel | SAS 3 |
| Installed Cache Memory Storage Capacity | 512 MB |
| Sector Capacity | 512 B |
| Brzina okretaja | 7200 rpm |
| Average Rotational Delay | 4.16 ms |
| External Data Bit Rate | 12 Gbps |
| Non-Recoverable Errors | 1 per 10^15 |
| Mean Time Between Failures | 2500000 hr |
| Start / Stop Cycles | 600000 |
| Hard Drive Features | 24/7 HelioSeal Technology |
| Shock Tolerance Operating | 50G @ 2ms |
| Shock Tolerance Storage | 250G @ 2ms |
| Vibration Tolerance Operating | 0.67G @ 5-500Hz |
| Vibration Tolerance Storage | 1.04G @ 2-200Hz |
| Maximum Supply Voltage | 12 V |
| Minimum Supply Voltage | 5 V |
| Maximum Power Consumption | 8.8 W |
| Minimum Power Consumption | 5.8 W |
| Maximum Operating Ambient Temperature | 60 °C |
| Minimum Operating Ambient Temperature | 5 °C |
| Maximum Non-Operating Ambient Temperature | 70 °C |
| Minimum Non-Operating Ambient Temperature | -40 °C |
| Depth (mm) | 147 mm |
| Height (mm) | 26.1 mm |
| Width (mm) | 101.6 mm |
| Nominal Weight | 0.69 kg |
| Warranty Products Returnable | Yes |
| Warranty Term (month) | 60 month(s) |
| Warranty validation Criteria | Serial Number |
| Pack Weight Brutto (kg) | 0.75 kg |
| Pack Weight Netto (kg) | 0.01 kg |
| Pieces in pack | 1 |
| Box Weight Brutto (kg) | 0.01 kg |
| Retail Packaging Net Weight Carton | 0.01 kg |
| Retail Packaging Net Weight Plastic | 0.01 kg |
| Packs in Box | 1 |
| Package Type | Box |
Da li se dostava plaća?
Dostava je besplatna za narudžbe veće od 100,00 €. Ako je narudžba manja od 100,00 € dostava se naplaćuje 4,00 €.
Gdje mogu primiti narudžbu?
Narudžbu možeš primiti na bilo kojoj adresi u Republici Hrvatskoj.
Prilikom naručivanja upiši adresu na koju želiš primiti narudžbu. To ne treba biti ista adresa koja je na osobnoj iskaznici. Nama je bitna samo adresa na kojoj želiš primiti narudžbu.
Kojom dostavnom službom šaljete?
Pošiljke šaljemo GLS dostavnom službom, te dostavu možeš pratiti preko ove stranice.
U koliko sati će biti dostava?
Na dan dostave dobit ćeš SMS poruku u kojoj će pisati okvirni termin isporuke i dostavljačev broj telefona, pa ga možeš direktno kontaktirati za precizniji termin isporuke.
Koliko se čeka dostava?
Isporuka proizvoda koji su na zalihi je u roku 3 radna dana. Ostale proizvode isporučujemo u roku 10 radnih dana.
Ako tvoja narudžba sadrži proizvode koji su na zalihi i proizvode kojima je rok isporuke do 10 radnih dana, svi proizvodi bit će ti isporučeni zajedno u roku do 10 radnih dana.
U iznimni slučajevima, isporuka može kasniti, ali o tome ćemo te na vrijeme obavijestiti.
