| Device Location | Plug-in Module |
|---|---|
| Form Factor | 3.5" |
| Kapacitet | 22 TB |
| Supports Data Channel | SAS 3 |
| Sector Capacity | 512 B |
| Brzina okretaja | 7200 rpm |
| Average Rotational Delay | 4.16 ms |
| Internal Data Bit Rate | 2.91 Mbps |
| External Data Bit Rate | 12 Gbps |
| Non-Recoverable Errors | 1 per 10^15 |
| Mean Time Between Failures | 2500000 hr |
| Start / Stop Cycles | 600000 |
| Hard Drive Features | 24/7 |
| Shock Tolerance Operating | 40G |
| Vibration Tolerance Storage | 1.04G @ 2-200Hz |
| Maximum Supply Voltage | 12 V |
| Minimum Supply Voltage | 5 V |
| Maximum Power Consumption | 9.6 W |
| Maximum Operating Ambient Temperature | 60 °C |
| Minimum Operating Ambient Temperature | 5 °C |
| Maximum Non-Operating Ambient Temperature | 70 °C |
| Minimum Non-Operating Ambient Temperature | -40 °C |
| Dubina (mm) | 147 mm |
| Visina (mm) | 26.1 mm |
| Širina (mm) | 101.6 mm |
| Nominal Weight | 0.67 kg |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Yes |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 60 month(s) |
| Validacija jamstva | Serial Number |
| Bruto težina (kg) | 0.69 kg |
| Neto težina (kg) | 0 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Bruto težina kutije (kg) | 13.8 kg |
| Težina kartona | 0 kg |
| Težina plastike | 0 kg |
| Količina u kutiji | 20 |
| Tip pakiranja | Box |
| EAN kod | 8717306635547 |
Da li se dostava plaća?
Dostava je besplatna za narudžbe veće od 100,00 €. Ako je narudžba manja od 100,00 € dostava se naplaćuje 4,00 €.
Gdje mogu primiti narudžbu?
Narudžbu možeš primiti na bilo kojoj adresi u Republici Hrvatskoj.
Prilikom naručivanja upiši adresu na koju želiš primiti narudžbu. To ne treba biti ista adresa koja je na osobnoj iskaznici. Nama je bitna samo adresa na kojoj želiš primiti narudžbu.
Kojom dostavnom službom šaljete?
Pošiljke šaljemo GLS dostavnom službom, te dostavu možeš pratiti preko ove stranice.
U koliko sati će biti dostava?
Na dan dostave dobit ćeš SMS poruku u kojoj će pisati okvirni termin isporuke i dostavljačev broj telefona, pa ga možeš direktno kontaktirati za precizniji termin isporuke.
Koliko se čeka dostava?
Isporuka proizvoda koji su na zalihi je u roku 3 radna dana. Ostale proizvode isporučujemo u roku 10 radnih dana.
Ako tvoja narudžba sadrži proizvode koji su na zalihi i proizvode kojima je rok isporuke do 10 radnih dana, svi proizvodi bit će ti isporučeni zajedno u roku do 10 radnih dana.
U iznimni slučajevima, isporuka može kasniti, ali o tome ćemo te na vrijeme obavijestiti.
