Crucial 8GB DDR4-3200 UDIMM CL22 (8Gbit/16Gbit)
Specifikacija
| Tehnologija memorije | DDR4 SDRAM |
|---|---|
| Kapacitet | 8 GB |
| Količina modula | 1 |
| Ukupni kapacitet | 8 GB |
| Format memorije | DIMM 288-pin |
| Provjera pogrešaka | Non-ECC |
| Brzina memorije | 3200MHz(PC4-25600) |
| Značajke memorije | Unbuffered |
| Kompatibilnost | PC |
| Nominalni napon | 1.2 V |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 99999 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Dužina (mm) | 133.4 mm |
| Širina (mm) | 4.2 mm |
| Visina (mm) | 31.3 mm |
| Bruto težina (kg) | 0.03 kg |
| Neto težina (kg) | 0.04 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Dužina kutije (mm) | 5.5 mm |
| Širina kutije (mm) | 177 mm |
| Visina kutije (mm) | 54.5 mm |
| Bruto težina kutije (kg) | 0.3 kg |
| Težina kartona | 0.045 kg |
| Težina plastike | 0.045 kg |
| Količina u kutiji | 5 |
| Vrsta pakiranja | Maloprodajno |
| EAN kod | 649528903549 |
Da li se dostava plaća?
Dostava je besplatna za narudžbe veće od 100,00 €. Ako je narudžba manja od 100,00 € dostava se naplaćuje 4,00 €.
Gdje mogu primiti narudžbu?
Narudžbu možeš primiti na bilo kojoj adresi u Republici Hrvatskoj.
Prilikom naručivanja upiši adresu na koju želiš primiti narudžbu. To ne treba biti ista adresa koja je na osobnoj iskaznici. Nama je bitna samo adresa na kojoj želiš primiti narudžbu.
Kojom dostavnom službom šaljete?
Pošiljke šaljemo GLS dostavnom službom, te dostavu možeš pratiti preko ove stranice.
U koliko sati će biti dostava?
Na dan dostave dobit ćeš SMS poruku u kojoj će pisati okvirni termin isporuke i dostavljačev broj telefona, pa ga možeš direktno kontaktirati za precizniji termin isporuke.
Koliko se čeka dostava?
Isporuka proizvoda koji su na zalihi je u roku 3 radna dana. Ostale proizvode isporučujemo u roku 10 radnih dana.
Ako tvoja narudžba sadrži proizvode koji su na zalihi i proizvode kojima je rok isporuke do 10 radnih dana, svi proizvodi bit će ti isporučeni zajedno u roku do 10 radnih dana.
U iznimni slučajevima, isporuka može kasniti, ali o tome ćemo te na vrijeme obavijestiti.
