LOGITECH Pebble 2 Bluetooth Keyboard Combo - TONAL WHITE - Croatian layout
Specifikacija
| Vrsta | Vanjski |
|---|---|
| Tehnologija spajanja | Wireless |
| Bežična tehnologija | Bluetooth/RF |
| Sučelje | USB |
| Format | Compact |
| Značajke tipkovnice | Multimedia Function Easy-Switch Bluetooth Button |
| Pointing Device Type | Mouse |
| Tehnologija | Optical |
| Rezolucija | 1000 dpi |
| Značajke | Scrolling Wheel |
| Kompatibilnost | Mac Linux iOS Windows iPad |
| Requires Peripheral Devices | USB port Internet Connection for Optional Software Download |
| Tip baterije | AA/AAA |
| Baterija | 3 |
| Potrebna količina baterija | 3 |
| Lokalizacija | US English |
| Boja | White |
| Dodaci | USB Receiver Brzi priručnik |
| Ugrađeni uređaji | LED indikator |
| Kompatibilnost | PC Other Mac |
| Širina (mm) | 279 mm |
| Visina (mm) | 124 mm |
| Dubina (mm) | 16 mm |
| Težina | 0.423 kg |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 24 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Dužina (mm) | 362 mm |
| Širina (mm) | 36 mm |
| Visina (mm) | 134 mm |
| Bruto težina (kg) | 0.661 kg |
| Neto težina (kg) | 0.5288 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Dužina kutije (mm) | 369 mm |
| Širina kutije (mm) | 154 mm |
| Visina kutije (mm) | 149 mm |
| Bruto težina kutije (kg) | 2.83 kg |
| Količina u kutiji | 4 |
| Vrsta pakiranja | Box |
| EAN kod | 5099206115675 |
Da li se dostava plaća?
Dostava je besplatna za narudžbe veće od 100,00 €. Ako je narudžba manja od 100,00 € dostava se naplaćuje 4,00 €.
Gdje mogu primiti narudžbu?
Narudžbu možeš primiti na bilo kojoj adresi u Republici Hrvatskoj.
Prilikom naručivanja upiši adresu na koju želiš primiti narudžbu. To ne treba biti ista adresa koja je na osobnoj iskaznici. Nama je bitna samo adresa na kojoj želiš primiti narudžbu.
Kojom dostavnom službom šaljete?
Pošiljke šaljemo GLS dostavnom službom, te dostavu možeš pratiti preko ove stranice.
U koliko sati će biti dostava?
Na dan dostave dobit ćeš SMS poruku u kojoj će pisati okvirni termin isporuke i dostavljačev broj telefona, pa ga možeš direktno kontaktirati za precizniji termin isporuke.
Koliko se čeka dostava?
Isporuka proizvoda koji su na zalihi je u roku 3 radna dana. Ostale proizvode isporučujemo u roku 10 radnih dana.
Ako tvoja narudžba sadrži proizvode koji su na zalihi i proizvode kojima je rok isporuke do 10 radnih dana, svi proizvodi bit će ti isporučeni zajedno u roku do 10 radnih dana.
U iznimni slučajevima, isporuka može kasniti, ali o tome ćemo te na vrijeme obavijestiti.
