LOGITECH MK540 ADVANCED Wireless Keyboard and Mouse Combo - Croatian layout - BT
Specifikacija
| Vrsta | Vanjski |
|---|---|
| Connectivity Technology | Wireless |
| Wireless Technology | RF |
| Interface | USB |
| Keyboard Layout | AZERTY |
| Značajke tipkovnice | Spill Resistant Design Multimedia Function |
| Pointing Device Type | Mouse |
| Mouse Features | Left-Right Handed |
| Requires Peripheral Devices | USB port |
| Tehnologija baterije | Alkaline |
| Supports Battery Type Classification | AA |
| Baterija | 3 |
| Battery Required Quantity | 3 |
| Localization | Slovenian International English |
| Boja | Crna |
| Dodaci | USB Receiver 3 AA Batteries |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 24 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Dužina (mm) | 530 mm |
| Širina (mm) | 48 mm |
| Visina (mm) | 200 mm |
| Bruto težina (kg) | 1.2 kg |
| Neto težina (kg) | 1.26 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Dužina kutije (mm) | 539 mm |
| Širina kutije (mm) | 202 |
| Visina kutije (mm) | 218 mm |
| Bruto težina kutije (kg) | 5.364 kg |
| Težina kartona | 0.1 kg |
| Težina plastike | 0 kg |
| Količina u kutiji | 4 |
| Vrsta pakiranja | Maloprodajno |
| EAN kod | 5099206077522 |
Da li se dostava plaća?
Dostava je besplatna za narudžbe veće od 100,00 €. Ako je narudžba manja od 100,00 € dostava se naplaćuje 4,00 €.
Gdje mogu primiti narudžbu?
Narudžbu možeš primiti na bilo kojoj adresi u Republici Hrvatskoj.
Prilikom naručivanja upiši adresu na koju želiš primiti narudžbu. To ne treba biti ista adresa koja je na osobnoj iskaznici. Nama je bitna samo adresa na kojoj želiš primiti narudžbu.
Kojom dostavnom službom šaljete?
Pošiljke šaljemo GLS dostavnom službom, te dostavu možeš pratiti preko ove stranice.
U koliko sati će biti dostava?
Na dan dostave dobit ćeš SMS poruku u kojoj će pisati okvirni termin isporuke i dostavljačev broj telefona, pa ga možeš direktno kontaktirati za precizniji termin isporuke.
Koliko se čeka dostava?
Isporuka proizvoda koji su na zalihi je u roku 3 radna dana. Ostale proizvode isporučujemo u roku 10 radnih dana.
Ako tvoja narudžba sadrži proizvode koji su na zalihi i proizvode kojima je rok isporuke do 10 radnih dana, svi proizvodi bit će ti isporučeni zajedno u roku do 10 radnih dana.
U iznimni slučajevima, isporuka može kasniti, ali o tome ćemo te na vrijeme obavijestiti.

