LOGITECH MX Anywhere 3S Bluetooth Mouse - PALE GREY
Specifikacija
| Vrsta | Vanjski |
|---|---|
| Tehnologija spajanja | Wireless |
| Bežična tehnologija | Bluetooth/RF |
| Frekvencija | 2.4 GHz |
| Sučelje | USB Type C |
| Broj tipki | 6 |
| Funkcijske tipke | Back, Forward, Scrolling, DPI cycling button |
| Rezolucija | 800 dpi |
| Max&Min rezolucija | 200 dpi8000 dpi |
| DPI Adjustment Step | 50 dpi |
| Tehnologija | Laser |
| Značajke | Scrolling WheelHorizontal ScrollDarkfield Laser TrackingConnect up to 3 DevicesLED indication |
| Tehnologija baterije | Li-Po |
| Baterija | 1 |
| Potrebna količina baterija | 1 |
| Prosječno trajanje baterije | 70 dana |
| Kapacitet | 500 mAh |
| Kompatibilnost | PC Mac Android iPad |
| Operativni sustavi | Linux Chrome OS Apple Mac OS 10.14 ili noviji Apple iPadOS 13.4 or Later Microsoft Windows 10 ili kasniji |
| Boja | Pale Grey |
| Kabeli | USB Type C Cable |
| Dodaci | USB Receiver Brzi priručnik |
| Širina (mm) | 65 mm |
| Visina (mm) | 100.5 mm |
| Dubina (mm) | 34.4 mm |
| Težina | 0.099 kg |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 24 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Dužina (mm) | 116 mm |
| Širina (mm) | 55 mm |
| Visina (mm) | 160 mm |
| Bruto težina (kg) | 0.24 kg |
| Neto težina (kg) | 0.21 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Bruto težina kutije (kg) | 2.68 kg |
| Težina kartona | 0.05 kg |
| Težina plastike | 0.04 kg |
| Količina u kutiji | 10 |
| Vrsta pakiranja | Maloprodajno |
| EAN kod | 5099206111745 |
Da li se dostava plaća?
Dostava je besplatna za narudžbe veće od 100,00 €. Ako je narudžba manja od 100,00 € dostava se naplaćuje 4,00 €.
Gdje mogu primiti narudžbu?
Narudžbu možeš primiti na bilo kojoj adresi u Republici Hrvatskoj.
Prilikom naručivanja upiši adresu na koju želiš primiti narudžbu. To ne treba biti ista adresa koja je na osobnoj iskaznici. Nama je bitna samo adresa na kojoj želiš primiti narudžbu.
Kojom dostavnom službom šaljete?
Pošiljke šaljemo GLS dostavnom službom, te dostavu možeš pratiti preko ove stranice.
U koliko sati će biti dostava?
Na dan dostave dobit ćeš SMS poruku u kojoj će pisati okvirni termin isporuke i dostavljačev broj telefona, pa ga možeš direktno kontaktirati za precizniji termin isporuke.
Koliko se čeka dostava?
Isporuka proizvoda koji su na zalihi je u roku 3 radna dana. Ostale proizvode isporučujemo u roku 10 radnih dana.
Ako tvoja narudžba sadrži proizvode koji su na zalihi i proizvode kojima je rok isporuke do 10 radnih dana, svi proizvodi bit će ti isporučeni zajedno u roku do 10 radnih dana.
U iznimni slučajevima, isporuka može kasniti, ali o tome ćemo te na vrijeme obavijestiti.





