LOGITECH M171 Wireless Mouse - RED
Specifikacija
| Vrsta | Vanjski |
|---|---|
| Tehnologija spajanja | Wireless |
| Bežična tehnologija | RF |
| Frekvencija | 2.4 Gh |
| Sučelje | USB/Wireless |
| Broj tipki | 3 |
| Rezolucija | 1000 dpi |
| Tehnologija | Optical |
| Značajke | Scrolling Wheel |
| Tip baterije | AA |
| Baterija | 1 |
| Potrebna količina baterija | 1 |
| Prosječno trajanje baterije | 12 mjeseci(a) |
| Boja | Crvena |
| Dodaci | USB Receiver 1 AA Battery |
| Dubina (mm) | 97.7 mm |
| Visina (mm) | 35.2 mm |
| Širina (mm) | 61.5 mm |
| Težina | 0.0705 kg |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 24 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Dužina (mm) | 128 mm |
| Širina (mm) | 75 mm |
| Visina (mm) | 201 mm |
| Bruto težina (kg) | 0.124 kg |
| Neto težina (kg) | 0.071 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Dužina kutije (mm) | 362 mm |
| Širina kutije (mm) | 101 mm |
| Visina kutije (mm) | 259 mm |
| Bruto težina kutije (kg) | 1.4 kg |
| Količina u kutiji | 10 |
| Vrsta pakiranja | Maloprodajno |
| EAN kod | 5099206062870 |
Wireless Mouse Logitech M171
Reliable 2.4Ghz wireless
Strong, consistent wireless connection from distances up to 10-meters (33-feet) away. With virtually no delays or dropouts, you’ll work and play with confidence.
Tested to 10 meters, the wireless range may vary slightly based on your computing conditions and environment.
12-month battery life
Work for up to a year between battery changes. To extend the battery life, use the On/Off switch power off when not in use.
Your battery life experience may vary slightly based on your computing conditions and how you use the mouse.
Plug-and-play connection
The M171 Wireless Mouse is truly plug and play. Just insert the receiver into a USB port on your computer and begin using it right away. There is no need to pair the mouse or to download software in order to begin using it.*
* Download Logitech Options™ to customize buttons and actions to your needs.
Comfortable and mobile
The shape of the mouse supports your hand for hours of comfortable use. The ambidextrous shape and the ability to reassign right and left button functions make M171 the ideal mice for the right or left hand.
Da li se dostava plaća?
Dostava je besplatna za narudžbe veće od 100,00 €. Ako je narudžba manja od 100,00 € dostava se naplaćuje 4,00 €.
Gdje mogu primiti narudžbu?
Narudžbu možeš primiti na bilo kojoj adresi u Republici Hrvatskoj.
Prilikom naručivanja upiši adresu na koju želiš primiti narudžbu. To ne treba biti ista adresa koja je na osobnoj iskaznici. Nama je bitna samo adresa na kojoj želiš primiti narudžbu.
Kojom dostavnom službom šaljete?
Pošiljke šaljemo GLS dostavnom službom, te dostavu možeš pratiti preko ove stranice.
U koliko sati će biti dostava?
Na dan dostave dobit ćeš SMS poruku u kojoj će pisati okvirni termin isporuke i dostavljačev broj telefona, pa ga možeš direktno kontaktirati za precizniji termin isporuke.
Koliko se čeka dostava?
Isporuka proizvoda koji su na zalihi je u roku 3 radna dana. Ostale proizvode isporučujemo u roku 10 radnih dana.
Ako tvoja narudžba sadrži proizvode koji su na zalihi i proizvode kojima je rok isporuke do 10 radnih dana, svi proizvodi bit će ti isporučeni zajedno u roku do 10 radnih dana.
U iznimni slučajevima, isporuka može kasniti, ali o tome ćemo te na vrijeme obavijestiti.


