LOGITECH M190 Wireless Mouse - MID GREY
Specifikacija
| Vrsta | Vanjski |
|---|---|
| Tehnologija spajanja | Wireless |
| Bežična tehnologija | RF |
| Frekvencija | 2.4 Gh |
| Sučelje | USB |
| Broj tipki | 3 |
| Rezolucija | 1000 dpi |
| Tehnologija | Optical |
| Značajke | Left-Right HandedScrolling Wheel |
| Tehnologija baterije | Alkaline |
| Tip baterije | AA |
| Baterija | 1 |
| Potrebna količina baterija | 1 |
| Operativni sustavi | Linux 2.6.0 or Later Chrome OS Microsoft Windows 7 or Later Apple Mac OS 10.10 ili noviji |
| Boja | Mid Grey |
| Dodaci | USB Receiver Dokumentacija |
| Dubina (mm) | 40.3 mm |
| Visina (mm) | 115.4 mm |
| Širina (mm) | 66.1 mm |
| Težina | 89.9 g |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 24 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Dužina (mm) | 128 mm |
| Širina (mm) | 79.2 mm |
| Visina (mm) | 183 mm |
| Bruto težina (kg) | 0.139 kg |
| Neto težina (kg) | 0.1 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Dužina kutije (mm) | 374 mm |
| Širina kutije (mm) | 105 |
| Visina kutije (mm) | 258 mm |
| Bruto težina kutije (kg) | 1.59 kg |
| Količina u kutiji | 10 |
| Vrsta pakiranja | Box |
| EAN kod | 5099206091832 |
Da li se dostava plaća?
Dostava je besplatna za narudžbe veće od 100,00 €. Ako je narudžba manja od 100,00 € dostava se naplaćuje 4,00 €.
Gdje mogu primiti narudžbu?
Narudžbu možeš primiti na bilo kojoj adresi u Republici Hrvatskoj.
Prilikom naručivanja upiši adresu na koju želiš primiti narudžbu. To ne treba biti ista adresa koja je na osobnoj iskaznici. Nama je bitna samo adresa na kojoj želiš primiti narudžbu.
Kojom dostavnom službom šaljete?
Pošiljke šaljemo GLS dostavnom službom, te dostavu možeš pratiti preko ove stranice.
U koliko sati će biti dostava?
Na dan dostave dobit ćeš SMS poruku u kojoj će pisati okvirni termin isporuke i dostavljačev broj telefona, pa ga možeš direktno kontaktirati za precizniji termin isporuke.
Koliko se čeka dostava?
Isporuka proizvoda koji su na zalihi je u roku 3 radna dana. Ostale proizvode isporučujemo u roku 10 radnih dana.
Ako tvoja narudžba sadrži proizvode koji su na zalihi i proizvode kojima je rok isporuke do 10 radnih dana, svi proizvodi bit će ti isporučeni zajedno u roku do 10 radnih dana.
U iznimni slučajevima, isporuka može kasniti, ali o tome ćemo te na vrijeme obavijestiti.



