CANYON keyboard KB-1 EN/AD Wired Black
Specifikacija
| Model | KB-1 |
|---|---|
| Naziv | CANYON keyboard KB-1 EN/AD Wired Black |
| Vrsta | Vanjski |
| Tehnologija spajanja | Wired |
| Sučelje | USB |
| Format | Full-Size |
| Profile | Standard |
| Number of Keys | 104 |
| Number of Multimedia Functions | 11 |
| Vrsta tipki | Membrane |
| Electronic Life Cycle | 10000000 Cycles |
| Backlight | No |
| Značajke tipkovnice | Spill Resistant Design 6KRO |
| Kompatibilnost | Mac OS Windows |
| Lokalizacija | Adriatic |
| Boja | Crna |
| Dužina kabela | 1.5 m |
| Širina (mm) | 443 mm |
| Visina (mm) | 24 mm |
| Dubina (mm) | 145 mm |
| Težina | 0.37 kg |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 24 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Dužina (mm) | 460 mm |
| Širina (mm) | 28 mm |
| Visina (mm) | 160 mm |
| Bruto težina (kg) | 0.52 kg |
| Neto težina (kg) | 0.37 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Dužina kutije (mm) | 475 mm |
| Širina kutije (mm) | 305 mm |
| Visina kutije (mm) | 340 mm |
| Bruto težina kutije (kg) | 11.1 kg |
| Težina kartona | 0.15 kg |
| Težina plastike | 0 kg |
| Količina u kutiji | 20 |
| Količna pakiranja na paleti | 960 |
| Vrsta pakiranja | Maloprodajno |
| EAN kod | 8717371865337 |
| Dimenzije palete (zračni prijevoz) (cm) | 1200x1000x150 mm |
| Pakiranja na paleti (brodski prijevoz) | 48 |
| Dimenzije palete (brodski prijevoz) (cm) | 1200x1000x2190 mm |
Da li se dostava plaća?
Dostava je besplatna za narudžbe veće od 100,00 €. Ako je narudžba manja od 100,00 € dostava se naplaćuje 4,00 €.
Gdje mogu primiti narudžbu?
Narudžbu možeš primiti na bilo kojoj adresi u Republici Hrvatskoj.
Prilikom naručivanja upiši adresu na koju želiš primiti narudžbu. To ne treba biti ista adresa koja je na osobnoj iskaznici. Nama je bitna samo adresa na kojoj želiš primiti narudžbu.
Kojom dostavnom službom šaljete?
Pošiljke šaljemo GLS dostavnom službom, te dostavu možeš pratiti preko ove stranice.
U koliko sati će biti dostava?
Na dan dostave dobit ćeš SMS poruku u kojoj će pisati okvirni termin isporuke i dostavljačev broj telefona, pa ga možeš direktno kontaktirati za precizniji termin isporuke.
Koliko se čeka dostava?
Isporuka proizvoda koji su na zalihi je u roku 3 radna dana. Ostale proizvode isporučujemo u roku 10 radnih dana.
Ako tvoja narudžba sadrži proizvode koji su na zalihi i proizvode kojima je rok isporuke do 10 radnih dana, svi proizvodi bit će ti isporučeni zajedno u roku do 10 radnih dana.
U iznimni slučajevima, isporuka može kasniti, ali o tome ćemo te na vrijeme obavijestiti.
