CANYON mouse MSO-W6 Wireless Black
Specifikacija
| Model | MSO-W6 |
|---|---|
| Naziv | CANYON mouse MSO-W6 Wireless Black |
| Vrsta | Vanjski |
| Format | Standard |
| Tehnologija spajanja | Wireless |
| Frekvencija | 2.4 GHz |
| Sučelje | RF |
| Broj tipki | 6 |
| Button Function | Scrolling |
| Button Lifetime | 3 000 000 clicks |
| Rezolucija | 1600 dpi |
| Max&Min rezolucija | 1000 dpi1200 dpi1600 dpi |
| Tehnologija | Optical |
| Grip | Ambidextrous |
| Backlight | No |
| Značajke | Scrolling WheelSensitivity SwitchingBuilt-in Transceiver StorageErgonomic |
| Operativni sustavi | Apple Mac OS Microsoft Windows |
| Boja | Crna |
| Dodaci | Receiver |
| Package Style | Colorbox |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 24 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Dužina (mm) | 125 mm |
| Širina (mm) | 38 mm |
| Visina (mm) | 185 mm |
| Bruto težina (kg) | 0.14 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Dužina kutije (mm) | 478 mm |
| Širina kutije (mm) | 355 mm |
| Visina kutije (mm) | 275 mm |
| Bruto težina kutije (kg) | 6.72 kg |
| Težina kartona | 0.047 kg |
| Težina plastike | 0.039 kg |
| Količina u kutiji | 48 |
| Količna pakiranja na paleti | 1920 |
| Vrsta pakiranja | Maloprodajno |
| EAN kod | 8717371859534 |
| Dimenzije pakiranja | 38x185x125 mm |
| Težina | 0.14 kg |
| Težina paketa | 6.72 kg |
| Pakiranja na paleti (zračni prijevoz) | 24 |
| Proizvoda na paleti (zračni prijevoz) | 1152 |
| Dimenzije palete (zračni prijevoz) (cm) | 1000x1250x1200 mm |
| Pakiranja na paleti (brodski prijevoz) | 42 |
| Proizvoda na paleti (brodski prijevoz) | 2016 |
| Dimenzije palete (brodski prijevoz) (cm) | 1000x2075x1200 mm |
Da li se dostava plaća?
Dostava je besplatna za narudžbe veće od 100,00 €. Ako je narudžba manja od 100,00 € dostava se naplaćuje 4,00 €.
Gdje mogu primiti narudžbu?
Narudžbu možeš primiti na bilo kojoj adresi u Republici Hrvatskoj.
Prilikom naručivanja upiši adresu na koju želiš primiti narudžbu. To ne treba biti ista adresa koja je na osobnoj iskaznici. Nama je bitna samo adresa na kojoj želiš primiti narudžbu.
Kojom dostavnom službom šaljete?
Pošiljke šaljemo GLS dostavnom službom, te dostavu možeš pratiti preko ove stranice.
U koliko sati će biti dostava?
Na dan dostave dobit ćeš SMS poruku u kojoj će pisati okvirni termin isporuke i dostavljačev broj telefona, pa ga možeš direktno kontaktirati za precizniji termin isporuke.
Koliko se čeka dostava?
Isporuka proizvoda koji su na zalihi je u roku 3 radna dana. Ostale proizvode isporučujemo u roku 10 radnih dana.
Ako tvoja narudžba sadrži proizvode koji su na zalihi i proizvode kojima je rok isporuke do 10 radnih dana, svi proizvodi bit će ti isporučeni zajedno u roku do 10 radnih dana.
U iznimni slučajevima, isporuka može kasniti, ali o tome ćemo te na vrijeme obavijestiti.
