Apple MacBook Pro 14-inch 2021; Apple M1 Pro CPU/16GB RAM/512GB SSD PCIe/batteryCARE+;WiFi/BT/FP/webcam/Apple M1 Pro 14GPU/14.2(3024x1964)Retina/backlit kb/Mac OS
Apple MacBook Pro 14-inch 2021; Apple M1 Pro CPU/16GB RAM/512GB SSD PCIe/batteryCARE+;WiFi/BT/FP/webcam/Apple M1 Pro 14GPU/14.2(3024x1964)Retina/backlit kb/Mac OS je prijenosno računalo koje dolazi s konfiguracijom: apple, 16GB SO-DIMM DDR5, 512GB SSD PCIe.
Ova konfiguracija omogućuje stabilan rad u uredskim aplikacijama, pregledavanju interneta, obradi dokumenata, radu s tablicama, prezentacijama i svakodnevnom multitaskingu. Zaslon veličine 14.2" s rezolucijom (3024x1964) i sjajni izvedbom pruža jasan prikaz sadržaja za rad, učenje i multimediju. Uređaj dolazi s operativnim sustavom Mac OS X, pa je spreman za korištenje nakon osnovnog podešavanja.
Od dodatnih značajki uređaj podržava WiFi povezivanje, Bluetooth, web kameru, HDMI priključak, USB-C / ThunderBolt priključak, čitač otiska prsta. Tipkovnica je Inozemni potpuno osvijetljena, što olakšava rad u različitim uvjetima. Stanje baterije označeno je kao batteryCARE +. Stanje proizvoda je Vrlo dobro. Jamstvo na uređaj iznosi 2 godine.
Ključne značajke
- RAM memorija: 16GB SO-DIMM DDR5
- Pohrana: 512GB SSD PCIe
- Veličina ekrana: 14.2"
- Rezolucija ekrana: (3024x1964)
- Tip ekrana: sjajni
- Operativni sustav: Mac OS X
- WiFi: Da
- Bluetooth: Da
Što znači BatteryCARE+?
Oznaka BatteryCARE+ znači da prijenosno računalo ima novu ili rabljenu bateriju s više od 80% originalnog kapaciteta ili bateriju koja ne prelazi 150 ciklusa punjenja.
Uređaj ima 2 godine jamstva na elektroniku i 1 godinu jamstva na održavanje kapaciteta baterije iznad 33% originalnog kapaciteta.
Status proizvoda
Tehničko stanje svih proizvoda koje prodajemo je 100%. Svi proizvodi imaju potpuno jamstvo kao novi proizvodi.
Vrlo dobro: prijenosno računalo može imati vidljivije kozmetičke nedostatke i znakove prethodne uporabe. Zaslon može imati samo minimalne kozmetičke nedostatke koji su gotovo nevidljivi nakon uključivanja.
Detaljne specifikacije
| Proizvođač | apple |
|---|---|
| RAM | 16GB SO-DIMM DDR5 |
| Disk | 512GB SSD PCIe |
| Veličina ekrana | 14.2" |
| Rezolucija ekrana | (3024x1964) |
| WiFi | ✓ |
| Bluetooth | ✓ |
| Web kamera | ✓ |
| HDMI Port | ✓ |
| USB Type-C port | ✓ |
| USB-C / ThunderBolt | ✓ |
| Čitač otiska prsta | ✓ |
| Čitač memorijskih kartica | ✓ |
| OS | Mac OS X |
| Tipkovnica | Inozemni potpuno osvijetljena |
| Raspored tipkovnice | EU |
| Garancija | 2 godine |
| Tip ekrana | sjajni |
| Boja | srebrna |
| Optički uređaj | bez uređaja |
| Stanje baterije | batteryCARE + |
| Stanje proizvoda | Vrlo dobro |
Podaci o proizvođaču uključuju informacije povezane s proizvođačem proizvoda.
Apple Inc
- 1501 Page Mill Road, Palo Alto, CA 94304
- One Apple Park Way, Cupertino CA 95014, USA
- www.apple.com
Gospodarski subjekt sa sjedištem u EU, koji osigurava usklađenost proizvoda s zahtijevanim propisima.
Apple
- Apple Distribution International Limited
- Hollyhill Industrial Estate, Hollyhill, Cork, Ireland
- https://support.apple.com/sl-si
Da li se dostava plaća?
Dostava je besplatna za narudžbe veće od 100,00 €. Ako je narudžba manja od 100,00 € dostava se naplaćuje 4,00 €.
Gdje mogu primiti narudžbu?
Narudžbu možeš primiti na bilo kojoj adresi u Republici Hrvatskoj.
Prilikom naručivanja upiši adresu na koju želiš primiti narudžbu. To ne treba biti ista adresa koja je na osobnoj iskaznici. Nama je bitna samo adresa na kojoj želiš primiti narudžbu.
Kojom dostavnom službom šaljete?
Pošiljke šaljemo GLS dostavnom službom, te dostavu možeš pratiti preko ove stranice.
U koliko sati će biti dostava?
Na dan dostave dobit ćeš SMS poruku u kojoj će pisati okvirni termin isporuke i dostavljačev broj telefona, pa ga možeš direktno kontaktirati za precizniji termin isporuke.
Koliko se čeka dostava?
Isporuka proizvoda koji su na zalihi je u roku 3 radna dana. Ostale proizvode isporučujemo u roku 10 radnih dana.
Ako tvoja narudžba sadrži proizvode koji su na zalihi i proizvode kojima je rok isporuke do 10 radnih dana, svi proizvodi bit će ti isporučeni zajedno u roku do 10 radnih dana.
U iznimni slučajevima, isporuka može kasniti, ali o tome ćemo te na vrijeme obavijestiti.
